• Ubytování Blansko - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Blansko - Switch to English   
  • Unterkunft Blansko - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Blansko - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Блaнcкo - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Blansko
Blansko - ilustračné foto

Penzion U Ježků ***
[ Ubytovanie Blansko - Blansko-Lažánky 73 ]

Penzion U Ježků

Srdečne ste pozvaní k návšteve penzióne U Jezku v Blansku, ktorý poslúži ako príjemné a pohodlné "útočisko" pri poznávaní majestátnych prírodných útvarov i malebných zákutí Moravského krasu a blízkeho okolia. Penzióne U Jezku v Blansku sa nachádza obci Lazanky, ktorá je zasadená do malebného údolia v samotnom srdci CHKO Moravský kras. Penzión U Jezku v Blansku ubytovanie. K ubytovanie v penzióne U Jezku v Blansku slúži nové, priestranné a komfortne vybavené dvoch, troch, štyroch alebo päťlôžkové izby.

ceny od 550,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 12Informačná službaObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30000 metrov)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieTaxiÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Internetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30000 metrov)Horolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)

Hotel Slavia ***
[ Ubytovanie Blansko - Komenského 307/55 ] - Boskovice

Hotel Slavia

Hotel Slavia v Boskoviciach sa nachádza 1 km od stredu mesta smerom na Brno. V roku 1997 prebehla v hoteli Slavia v Boskoviciach rozsiahla rekonštrukcia. V spodnej časti hotela je reštaurácia s celodennou prevádzkou zaisťujúce stravovanie a tiež salónik, kde sa konajú rôzne oslavy a stretnutia. Hotel Slavia v Boskoviciach ubytovanie:. Hotel Slavia v Boskoviciach disponuje celkovou kapacitou 35 lôžok. Hotel Slavia v Boskoviciach ponúka jedno, dvoj a trojlôžkové izby a jeden apartmán.

ceny od 320,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRezervácia leteniekKancelárie do prenájmu, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Úschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 12000 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 13000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 13000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

Penzion Otevřená náruč ***
[ Ubytovanie Blansko - Letovice-Lhota 40 ] - Letovice

Penzion Otevřená náruč

Rodinný penzión Otvorená náruč sa nachádza v Letovice na rozhraní Českomoravskej a Drahanskej vysočiny v pokojnom, romantickom prostredí s nádhernými rozhľady v chránenej krajinnej oblasti Halasovo Kunštátsko, nad mestom Letovice, v miestnej časti Lhota. Penzión Otvorená náruč v Letovice ubytovanie:. Penzión Otvorená náruč ponúka na ubytovanie izby pre 2-5 osôb, všetky majú vlastné sociálne zariadenie a televíziu. Izby sú situované na prvom poschodí av podkroví budovy.

Nefajčiarske prostredie, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO

Apartmány Wendy **
[ Ubytovanie Blansko - Barachov 178 ] - Jedovnice

Apartmány Wendy

Jedovnice je obec, ktorá sa stala jedným z rekreačných centier Moravského krasu. V okolí sa nachádza celý rad kultúrnych, historických, technických a ďalších prírodných zaujímavostí. Apartmány Wendy v Jedovnice ubytovanie. Rodinný penzión Wendy v Jedovnice Vám ponúka ubytovanie v 4 novo zrekonštruovaných a zariadených apartmánoch. K dispozícii Vám je 1 jednoizbový apartmán, 2 dvojizbové apartmány a jeden 3 izbový apartmán s vlastnou terasou.

ceny od 500,00 Kč
Bezbariérový prístup, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNORybolov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOJazda na koni, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOVodné športyLetné športyTuristikaRomantickéPobyty s deťmiLov rýbLacné ubytovaniePríroda

Penzion u Rechů Blansko ***
[ Ubytovanie Blansko - Hořická 2024/42 ]

Penzion u Rechů Blansko

Rodinný penzión U Rech v Blansku s osobným prístupom majiteľov ponúka celoročne ubytovanie v kľudnom prostredí v rozľahlej záhrade s krásnym výhľadom do okolia. Penzión U Rech v Blansku sa nachádza na okraji Blanska, nazývaného "bránou do Moravského krasu" neďaleko lesa v pokojnom a slnečnom prostredí v záhrade s krásnym výhľadom. Penzión U Rech v Blansku ubytovanie. Penzión U Rech v Blansku ponúka hosťom jednolôžkové až štvorlôžkové izby, v ktorých sa vyspí až 21 osôb.

ceny od 750,00 Kč
Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíDetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion MACOCHA Blansko ***
[ Ubytovanie Blansko - Skalní Mlýn 54 ]

Penzion MACOCHA Blansko

Okolo neho sa rozprestiera malebné Punkevná údolie, kde ponorná riečka Puňkva vytvára Jakubovo jazero a dodáva mu romantický nádych. Penzión Macocha v Blansku ubytovanie:. Penzión Macocha v Blansku ponúka klientom ubytovanie o celkovej kapacite vrátane prísteliek je 19 lôžok. V penzióne Macocha v Blansku nájdete kľudné a pohodové ubytovanie v komfortne vybavených dvoch a štvorlôžkových izbách, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a satelitnou TV.

ceny od 800,00 Kč
Informačná služba, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístup, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredie, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNORecepcia 24 hodín, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akcií, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxi, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNORybolov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOJazda na koni, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO

Wellness Hotel Panorama ***
[ Ubytovanie Blansko - Češkovice 168, Češkovice ]

Wellness Hotel Panorama

Wellness hotel Panorama sa nachádza v Blansku s panoramatickým výhľadom, v krásnom prírodnom prostredí nad mestom Blansko. Wellness hotel Panorama poskytuje pohodlné a komfortné ubytovanie všetkým hosťom. Wellness hotel Panorama ubytovanie v Blansku:. Wellness hotel Panorama v Blansku ponúka ubytovanie v dvoch kategóriách izieb. Superior a Classic new. Nové izby Panorama Classic new sú s vlastným sociálnym zariadením s fény, televíziou so satelitným príjmom, telefónom, prevažne s balkónmi.

ceny od 1 250,00 Kč

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 140Prednášková sálaInformačná službaVýťahPranie prádlaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikoviaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske službyInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1800 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Horolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3800 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion ATHENA ***
[ Ubytovanie Blansko - Suchý 263 ] - Boskovice

Penzion ATHENA

Pension Athena v Boskoviciach sa nachádza na Drahanskej vrchovine, 8 km východne od Boskovic uprostred lesov. Pension Athena v Boskoviciach poskytuje cenovo výhodné ubytovanie jednotlivcom, veľkým skupinám i rodinám s deťmi. Je vhodným miestom pre školy v prírode, teambuildingové aktivity alebo sústredenia športových družstiev. Pension Athena v Boskovice Ubytovanie. Hostia penziónu Athena v Boskoviciach si môžu vybrať z izieb v hlavnej budove alebo si prenajať niektorú z 22 samostatných chatiek.

ceny od 300,00 Kč
Úschovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNORybolov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZimné športyVodné športyLetné športyTuristikaVidiekPobyty s deťmiPríroda

LUX HOTEL ONYX ****
[ Ubytovanie Blansko - Svinošice 113 ] - Lipůvka

LUX HOTEL ONYX

Lux Hotel Onyx je zbrusu nový hotel s reštauráciou na úrovni pre náročnejších klientov. Ak očakávate štýlové prostredie a vysokú kvalitu, budete u nás určite spokojní. Lux Hotel Onyx ubytovanie v Lipůvce ubytovanie:. Lux Hotel Onyx ubytovanie v Lipůvce ponúka možnosť luxusného ubytovania v ôsmich exkluzívnych izbách a to v troch izbách De Luxe, dvoch izbách Comfort, dvoch izbách Executive av izbe Superior.

ceny od 1 650,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 32TV miestnosťPrednášková sálaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeIzbová službaKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8300 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaSpa & wellnessRomantickéBusinessPríroda

Pension KARST Blansko *
[ Ubytovanie Blansko - Chelčického 825/1 ]

Pension KARST Blansko

Rodinný penzión Karst sa nachádza v pokojnej časti mesta Blansko, ktoré je vstupnou bránou do Národnej prírodnej rezervácie Moravský kras. Všetky najznámejšie miesta Blanska sú Vám budú veľmi dobre dostupná. Svetoznáma priepasť Macocha a Punkevná jaskyne sú vzdialené od penziónu len 5km, do juhomoravskej metropoly Brno je to 30km. Pension Karst v Blansku ubytovanie. Pension Karst v Blansku ponúka ubytovanie v dvoch a štvorlôžkových izbách.

ceny od 800,00 Kč
Bezbariérový prístup, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNORecepcia 24 hodín, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akcií, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOJazda na koni, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZimné športy, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOVodné športy, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTuristika, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA